Kurs prawo jazdy kat. B

Pakiety kursów – samochód osobowy

Ośrodek Szkolenia Kierowców 2DRIVE oferuje kilka pakietów kursów na prawo jazdy kategorii B. Każdy z pakietów zawiera w sobie lekcje teoretyczne, jak i praktyczne. Ilość godzin nieznacznie różni się w przypadku praktycznej nauki, ale cztery pakiety dają możliwość dostosowania godzin indywidualnie do kursanta.

Nie czujesz się pewnie na drodze? Chciałbyś jeszcze pojeździć z instruktorem, a może chcesz przygotować się lepiej do egzaminu w WORD? Możesz skorzystać z naszej usługi, jaką są – dodatkowe godziny jazdy.

Prawo jazdy kategoria B

Dostępne pakiety

Idealny pakiet dla osób, które część teoretyczną oraz naukę testów chcą odbyć online.

Uczysz się, kiedy chcesz i kiedy masz czas.

Dla osób, które mają wolny czas po południu lub w weekendy na 30 godzin teorii razem z grupą. Plan godzin praktycznych ustalany indywidualnie. Standardowy kurs.

Najchętniej wybierany kurs. Badania lekarskie gratis. Uczysz się jeździć małym, praktycznym samochodem VW UP!, który możemy podstawić na Twój egzamin państwowy!

Pakiet PREMIUM zawiera więcej godzin jazdy i skierowany jest do osób, które chcą lepiej przygotować się do egzaminu praktycznego.

Dlaczego kurs prawo jazdy z 2DRIVE?

Nasza Szkoła Jazdy działa w Krośnie, mieście bardzo przyjaznym dla początkujących kierowców. Jako Ośrodek Nauki Kierowców zapewniamy między innymi:

  • 2 dedykowanych instruktorów
  • samochód taki sam, jak ten na egzaminie państwowym
  • inteligentne i praktyczne przygotowanie do jazdy
  • naukę jazdy na autostradzie
  • super wyrozumiałych instruktorów jazdy
  • szeroką ofertę kursów prawo jazdy
  • konkurencyjne ceny
  • możliwość wzięcia kursu na raty
  • możliwość obniżenia ceny kursu za rekomendację

Prawo jazdy kat. B Krosno

Kurs na prawo jazdy kat. B odbywa się w Krośnie – mieście niezwykle przyjaznym dla początkującego kierowcy. Krosno to miasto idealne na pierwsze jazdy samochodem. Brak dużego natężenia ruchu i skomplikowanych skrzyżowań pozwala solidnie przygotować się do jazdy samochodem w dalsze trasy i w większe miasta.

Harmonogram zajęć praktycznych ustalany jest indywidualnie. Możesz wybrać dni i godziny, kiedy chcesz jeździć. 

Harmonogram zajęć teoretycznych (oprócz kursu ON-LINE) ustalany jest razem z grupą kursantów.

Czym można jeździć, mając prawo jazdy kat. B?

Prawo jazdy kategorii B pozwalają na prowadzenie samochodów osobowych i małych dostawczych, których całkowita masa nie przekracza 3,5 tony. Posiadając prawo jazdy kat. B możesz prowadzić samochód i przewozić nim do 9 osób. Kurs na prawo jazdy można zacząć mając 17 lat i 9 miesięcy, a egzamin zdawać po osiągnięciu 18 lat. 

Ile kosztuje prawo jazdy w Krośnie?

W naszej ofercie pakietów na prawo jazdy każdy znajdzie coś dla siebie. Poszczególne kursy w kategorii B różnią się ilością godzin praktycznych (w przypadku kursu PREMIUM) oraz liczbą dodatkowych godzin jazdy. Kursy prawo jazdy w Krośnie kosztuje w granicach 3190zł-4690zł w zależności od wybranego pakietu.

Nasza szkoła jazdy w Krośnie może pochwalić się konkurencyjnymi cenami kursów, które w dodatku możemy rozłożyć na raty! Możesz otrzymać też dotację za polecenie nas swoim znajomym, co pomoże obniżyć cenę Swojego kursu.